.

.

Единствени поволни цени Египетски памук патент со долга перница за тело Бургундија 20 72

Единствени поволни цени Египетски памук патент со долга перница за тело Бургундија 20 72

DEN 0.33
Износ

Направено од египетска памучна ткаенина, уникатните случаи на перници за каросерија за поволни цени нудат не само мека и удобна текстура, туку се и одлични за вашите перници. Ткаени ткаенини со висока густина, ткаење на броење од 300 конец, дизајн за затворање на патенти. Овие капаци на перници за тело се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, паѓајте суво на тивок и не бели. Бидејќи памучниот материјал може да се брчки доколку се користи за суво, препорачуваме да го извадите од фен пред процесот на сушење да заврши или да се спушти сушење на ниско ниво. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред набавката и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поволни цени Египетски памук патент со долга перница за тело, покривка на ткаенина : 100% памук. Земја на потекло : Увезен. 300 броење на нишки. Достапна големина : 20 "x 60"/21 "x 55"/20 "x 60"/20 "x 72". Затворање на патент. Цврста боја. Вклучува само 1 парче перница, перницата не е вклучена.

R

Им се допаѓа и на купувачите