.

.

Уникатни поговори за свилена перница од црница за кожа за кожа бела кралица

Уникатни поговори за свилена перница од црница за кожа за кожа бела кралица

DEN 3.33
Износ

Нашите свилени перници се направени од 100% 25 мама чиста свила од двете страни, што е меко и мазно, обезбедувајќи мазно допирање на вашата кожа и ја заштитувате кожата од брчки на лицето. Случајот со перници е толку погоден за четири сезони и може да ги задоволи потребите на топло во зима и кул во лето. Погодното скриен патент го зема предвид елегантниот изглед и практична употреба и избегнувајте прашина и нечистотија да влезат во вашата сакана свилена перница. Перница со свилена црница за кожа 25 мама 1 парчиња. Свилата од перница може да го подобри стилот на просторијата и да го подобри вашиот квалитет на спиење. Деликатната кутија за подароци од свилена перница го прави тоа да биде најдобрата идеја за подароци на родендени, Денот на вineубените, Божиќ, Денот на благодарноста. Миење на рацете високо препорачано. Миење на рацете на 30 степени Целзиусови со помош на соодветно средство за чистење. Висат на суво, ладно железо. Единствени поговори за свилена перница од црница за кожа за кожа 25 мама бела кралица пакет вклучуваат : 1 парчиња x свилена перница (белешка : само за покривање на перници, без вметнувања за перници.). Материјал : свила. Направено од 100% 25 мама чиста свила од обете страни, што е меко и мазно. Дизајнот на скриениот патент може совршено да избегне прашина и нечистотија од влегување во вашата свилена перница. Свилената ткаенина подобра грижа за вашата кожа и коса, намалувајќи ги фините линии и статичката електрична енергија. Миење на рацете високо препорачано. Миење на рацете на 30 ℃ со помош на соодветно средство за чистење. Висат на суво, ладно железо.

R

Им се допаѓа и на купувачите