.

.

Уникатни поволни цени за затворање на памучни пликови за дишење, темно сив стандард

Уникатни поволни цени за затворање на памучни пликови за дишење, темно сив стандард

DEN 191.84
Износ

Нашите капаци за памучни перници се дизајнирани за секојдневна употреба, но сепак дава чувство на луксузни постелнини во хотел. Нашите перници се направени од 100% памук за удобен и подмладувачки сон. Овие едноставни и меки памучни перници можат да ги покриваат и зачуваат перниците да не бидат валкани и исто така можат да ја декорираат вашата спална соба. Затворање на пликот за да се покрие и одржувате перница чиста и на место. Лесно за инсталирање и замена, нема да мора да се грижите за вашата перница што се лизга надвор од неговиот случај. Комбинацијата на софистициран дизајн и мекост ви овозможува удобно да спиете. Добар материјал што се држи до повторено миење и не згаснува. Машината што се мие со слични бои, нежен циклус, не бели, не се сува валјак, топло железо по потреба. Тие стануваат уште помеки по секое миење. Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, вистинската боја на предметот може да биде малку различна од сликите. Достапна големина : Стандард : 20 "x26 "/ 51x66cm (w x l) кралица : 20 "x30 "/ 51x76cm (W x l) Кинг : 20 "x36 "/ 51x91cm (w x l) Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени за затворање на памучни пликови за дишење, пакет 2 парчиња вклучуваат : 2 x памучни перници (само случаи, не содржи перница.). Земја на потекло : Увезен. 100% памучен материјал, мек, издржлив и лесен. Обезбедете меко чувство на рака, удобно дишење, сигурна сила и уреден изглед. Совршено за пердуви од пердуви и кој било друг вид перница, што можете да ја користите во сите сезони. Затворање на пликови. Неутрални и минималистички стилови можат да ги уживаат буквално сите. Машината што се мие со слични бои, нежен циклус, не се бели, валјак суво ниско, топло железо по потреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите