.

.

Уникатни поговори сатен перници за коса и кожа, лесен тен кралица

Уникатни поговори сатен перници за коса и кожа, лесен тен кралица

DEN 2.33
Износ

Направени од 100% полиестерска сатенска ткаенина, овие уникатни поволни перничиња нудат не само мека и удобна текстура, туку и одлични за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на пликови, без бледнее, свилен допир. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, не милувајте суво, не бели. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат вашата големина на перницата пред купувањето и да овозможите мала разлика во бојата, како резултат на мониторинките на резолуцијата и осветленоста на светлината во студиото. Потекло на потеклото : Увоз на фабрики Содржина : 100% полиестер уникатни поволни цени 4 пакувања сатенски перници за коса и кожа, светлина, светлина, светлина, светлина, светлина, светлина, светлина Тан кралица направена од сатенска свилена ткаенина. Големина на патувањето : 14 "x20"/36x51cm. Стандардна големина : 20 "x26"/51x66cm. Големина на кралицата : 20 "x30"/51x76cm. Големина на кралот : 20 "x36"/51x91cm. Мека и мазна текстура добро за вашата коса и кожа. Вклучува само перници од 4 парчиња, перницата не е вклучена. Земја на потекло : Увезена содржина на ткаенина : 100% полиестер.

R

Им се допаѓа и на купувачите