.

.

Уникатни поговори Свилената сатенска перница за тело покрива светло розова 20 54

Уникатни поговори Свилената сатенска перница за тело покрива светло розова 20 54

DEN 1.00
Износ

Направено од полиестерска сатенска ткаенина, уникатни поволни перничиња нуди не само мека и удобна текстура, туку и одлична заштита за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на патенти. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, не милувајте суво, не бели. Ве молиме, користете благ детергент. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред набавката и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поволни цени 2 Пакувајте свилен сатен за каросерија на телото, направено од полиестерска сатенска ткаенина. Достапна големина : 21 "x 48"; 21 "x 54"; 21 "x 60"; 21 "x 72". Затворање на патент. Мазна и мека текстура. Вклучува само 2 парчиња капаци на перници за тело, перница не е вклучена.

R

Им се допаѓа и на купувачите