.

.

Уникатни поговори Кордура Текстура Декоративна фрлање перница за перници црвена 12 18

Уникатни поговори Кордура Текстура Декоративна фрлање перница за перници црвена 12 18

DEN 175.84
Износ

Изработена од 100% висококвалитетна и издржлива ткаенина со кадифе од полистер, оваа уникатна договори за декоративно фрлање перници за фрлање има цврста боја, квадратна или форма на правоаголник, висококвалитетна нишка за шиење и невидлив дизајн за затворање на патент, што ви овозможува лесно да го одвоите и да го миете капакот. Мека и удобна, случаите со перница за фрлање перница не само што ја украсуваат вашата соба за да додадете допир на текстура, туку и промовираат стилска атмосфера. Совршени декоративни капаци за перници и софа за вашата дневна соба, спална соба, игротека, канцеларија, домашна куќа, кафуле, автомобили, итн. суво ниско. Ве молиме, проверете дали перниците одговараат на вашата перница пред да набавите и да дозволат мала разлика во бојата, како резултат на мониторинзите на резолуцијата и осветленоста на светлината во студиото. Нота : Имаме 2 видови на пакување за случајна испорака, но тоа не влијае на квалитетот на производот, јас јас Се надевам дека не ти пречи. Уникатни поговори Кордурај текстура Декоративна фрлање перница за перници црвена 12 "x 18" уникатни поговори за кардрии текстура декоративна капа за фрлање перница направена од полиестерска кадифена ткаенина фрлаат перничиња. Достапна големина : 12 "x 20", 18 "x 18", 20 "x 20", 24 "x 24". Невидлив дизајн на затворање на патент. Стилска текстура на 3Д quакард. Совршено е да се додаде на кој било тросед, кревет, столче за замав, автомобил, итн. Вклучува само 1 парчиња декоративни случаи со перници, перница не е вклучена. Машинско миење ладно. Земја на потекло : Увезен. Содржина на ткаенина : 100% полиестер.

R

Им се допаѓа и на купувачите