.

.

Уникатни поволни цени сатен свилен плик за затворање перница за шишиња сребрена кралица

Уникатни поволни цени сатен свилен плик за затворање перница за шишиња сребрена кралица

DEN 2.00
Износ

Направено од сатенска ткаенина, уникатни поволни перници за перници нудат не само мека и удобна текстура, туку и одлична за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на патенти. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Рачно миење нежно во ладна вода, немојте да се сувате, не бели. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред набавката и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поволни цени 2-пакувања сатенски свила пликови за затворање перница за шишиња сребрена кралица направена од полиестер сатенска свилена ткаенина. Големина на будоар - 12 "x 16"/31 x 41cm. Стандардна големина - 20 "x 26"/ 51 x 66cm. Големина на кралицата - 20 "x 30"/51 x 76cm. Големина на кралот - 20 "x 36"/51 x 92cm. Европска големина - 26 "x 26"/ 66 x 66 cm. Затворање на пликови. Вклучува сет од 2 свилени сатенски перници само, перница не вклучува. Земја на потекло : Увезен. Содржина на ткаенина : 100% полиестер.

R

Им се допаѓа и на купувачите