.

.

Главни текови ткаени печатени печатени микрофибер стандардни капаци на перници, 20 x32

Главни текови ткаени печатени печатени микрофибер стандардни капаци на перници, 20 x32

DEN 111.84
Износ

Обвилената обвивка за перници на микрофибер е мека и совршена за употреба за добар ноќен сон. Дополнителната долга покривка од перница (20х32 инчи) ќе одговара на стандардна перница или перница со големина на кралицата или длабока перница за густини. Исто така е трајно да се издржат многу миења. Ткаенината има третман на „Ослободување на дамки“ што е лесно за отстранување на дамките. Секој се продава одделно, а печатениот обележје во Париз ќе го надополни модерниот современ декор на спалната соба. Оваа колекција е исто така OEKO-Tex Standard 100 овластени, ослободени од штетни хемикалии. Машинска миење за лесна нега. Главни текови ткаени печатени микрофибер стандардно капакот на перницата со големина на кралицата, ткаенина од полиестерска микрофибер 20x32. Избрани различни отпечатоци во разни животни стил, (1) мудрец Трелис (2) леопард (3) Теал Дамаск (4) Црна Дамаск (5) Сина цветна (6) Роуз Оги (7) Греј решетка (8) Град Париз. Стандардна димензија на капакот на перници 20x32 инчи, затворање на пликот. Стилски покривка на перници за дополнителни декор за спална соба во перница. Машина за перење. OEKO-TEX 100 Сертифициран ослободен од штетна хемикалија.

R

Им се допаѓа и на купувачите