.

.

Единствени поговори полиестерски перници за тело меки со патент морнарица 20 x48

Единствени поговори полиестерски перници за тело меки со патент морнарица 20 x48

DEN 3.00
Износ

Нашите перници за тело се изработени од 110 GSM 100% полиестерска микрофибер ткаенина, украсена со 3 тесни линии на вез за класичен стил. Овие едноставни и меки капаци на перници можат да ги покриваат и зачуваат перниците да бидат валкани и исто така можат да ја декорираат вашата спална соба. Затворањето на патентот усвојува слична боја со ткаенина, обезбедувајќи непроменет изглед и добро чувство. Зиперските перници ги штитат перниците да не бидат валкани. Лесен за инсталирање и замена. Достапна големина : 20 "x48 "/ 51x122cm; 20 "x54 "/ 51x140cm. Комбинацијата на софистициран дизајн и мекост ви овозможува удобно да спиете. Тесните зашиени шевови и крцкањето додаваат издржливост и чувство на рафинирање, што може да избегне кинење во секојдневна употреба. Перниците се меки и мазни и во боја и многу лесни за одржување. Машински мие во ладна вода, валјак суво ниско, не бели. Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, вистинската боја на предметот може да биде малку различна од сликите. Единствени договори полиестерски перници за тело меки со патент морнарица 20 "x48" вклучуваат : 1 x перница за тело (само случаи, не содржи перница.). Содржина на ткаенина : 100% полиестерски микрофибер. Земја на потекло : Увезен. Украсени со 3 тесни линии на вез за класичен стил. Затворањето на патентите усвојуваат слична боја со ткаенина, обезбедувајќи непроменет изглед и добро чувство. Мека и мазна и боја, и се многу лесни за одржување. Машината што се мие со слични бои, нежен циклус, не се бели, валјак суво ниско, топло железо по потреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите