.

.

Сет на голи домашни микрофибер перници, хипоалергичен, стандарден сет од 2

Сет на голи домашни микрофибер перници, хипоалергичен, стандарден сет од 2

DEN 0.67
Износ

Сет на перници за микрофибер Aqua, хипоалергичен, стандарден сет од 2 Уживајте во Bare Home Premium Ultra Soft Pemlowbase комплети за удобно ноќи! Овие перници обезбедуваат долготрајна живописна боја со мек буден допир што не може да се победи. Голи домашни перници се совпаѓаат со голи чаршафи за постелнина. Луксузна мекост на постелнина дури и помека од високото броење на египетскиот памук. Машинска миење за лесна нега. Што е вклучено : 2 стандардни перници со големина (20 "x 30"). Премиум квалитет и удобност : После долг ден, ништо не е подобро од поставувањето и доживувањето на неверојатната удобност на микрофиберските перници на голиот дом. Нашиот уникатен процес на хидро-четка создава исклучителна мекост и долготрајна издржливост што го прави совршен придружник за вашата перница . Дишете лесно : Разбудете се чувствуваат освежено секое утро. Нашата ткаенина за дишење, микрофибер е хипоалергична и совршена за оние со алергии или астма. Престанете да се решавате за просечно и третирајте се на одличен ноќен сон . овластен за задоволување : згора на дамките, избледени и отпорни на брчки, овие перници се OEKO-Tex Standard 100 овластени за исполнување на високи стандарди за безбедност и животна средина.

R

Им се допаѓа и на купувачите