.

.

Уникатни поволни цени за дишење на египетска памучна перница, покритие кралски сини крал

Уникатни поволни цени за дишење на египетска памучна перница, покритие кралски сини крал

DEN 230.24
Износ

Изработено од египетска памучна ткаенина, ткаење на 300 конец, уникатни перници за поволни цени нуди не само мека и удобна текстура, туку и одлична покривка за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на пликови. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, паѓајте суво на тивок и не бели. Бидејќи памучниот материјал може да се брчки доколку се користи за суво, препорачуваме да го извадите од фен пред процесот на сушење да заврши или да се спушти сушење на ниско ниво. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред да ја набавите и да оставите мала разлика во бојата, како резултат на мониторирањето на варијациите на резолуцијата и осветленоста на светлината во студиото. Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени 6 парчиња дише египетска памучна перница кутија за покривање на ткаенина Содржина : 100% памук. Земја на потекло : Увезен. 300 броење на нишки, дишење. Затворање на пликови. Лесна грижа, машина за перење. Цврста боја, вклучени 6 парчиња перници (перница не е вклучена).

R

Им се допаѓа и на купувачите