.

.

Единствени поволни цени полиестер меки перници за перници 20 x26 светло сива

Единствени поволни цени полиестер меки перници за перници 20 x26 светло сива

DEN 239.84
Износ

Нашите случаи со перници се направени од 110 GSM микрофибер полиестерска ткаенина, украсена со 3 тесна линија на вез за класичен стил. Овие едноставни и меки перници можат да ги покриваат и зачуваат перниците да бидат валкани и исто така можат да ја декорираат вашата спална соба. Затворањето на ковертот ги затвора краевите, така што нема да мора да се грижите за вашата перница што се лизга надвор од неговиот случај. Лесен за инсталирање и замена. Стандардна големина : 20 "x26 "/ 51x66cm. Комбинацијата на софистициран дизајн и мекост ви овозможува удобно да спиете. Тесните зашиени шевови и крцкањето додаваат издржливост и чувство на рафинирање, што може да избегне кинење во секојдневна употреба. Случаите со перници се меки и мазни и во боја и многу лесни за одржување. Машински мие во ладна вода, валјак суво ниско, не бели. Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, вистинската боја на предметот може да биде малку поразлична од сликите. Забелешка : Имаме 2 вида амбалажа за случајна испорака, но тоа не влијае на квалитетот на производот, се надевам дека не донирате Умот. Единствени поволни цени полиестер меки перници 2 парчиња плитки од 20 "x26" светло сив пакет вклучуваат : 2 x перници (само случаи, не содржи перница.). Материјал : Микрофибер полиестер. Украсени со 3 тесни линии на вез за класичен стил. Затворањето на ковертот ги затвора краевите, така што нема да мора да се грижите за вашата перница што се лизга надвор од неговиот случај. Мека и мазна и боја, и се многу лесни за одржување. Машината што се мие со слични бои, нежен циклус, не се бели, валјак суво ниско, топло железо по потреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите