.

.

Уникатни поговори цврсто печатење ткаени перници, перница за тело, беж

Уникатни поговори цврсто печатење ткаени перници, перница за тело, беж

DEN 202.88
Износ

Изработено од полиестерска сатенска ткаенина, уникатни капаци за перници за тело, нуди не само мека и удобна текстура, туку и одлична заштита за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на пликови. Овие перници на телото се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, не милувајте суво, не бели. Ве молиме, користете благ детергент. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред набавката и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поговори 1 парче свилен сатен -каросериско покритие случаи направени од политерска сатенска ткаенина. Достапна големина : 20 "x 48"; 20 "x 54"; 20 "x 60"; 20 "x 72". Затворање на пликови. Мазна и мека текстура. Вклучува само покривка на перница од 1 парче, перница, перница не е вклучена.

R

Им се допаѓа и на купувачите