.

.

Единствени договори полиестерска перница за тело со затворање на пливање црна 20 x54

Единствени договори полиестерска перница за тело со затворање на пливање црна 20 x54

DEN 239.84
Износ

Нашите перници за тело се изработени од 110 GSM 100% полиестерска микрофибер ткаенина, украсена со 3 тесни линии на вез за класичен стил. Овие едноставни и меки перници можат да ги покриваат и зачуваат перниците да бидат валкани и исто така можат да ја декорираат вашата спална соба. Затворањето на ковертот ги затвора краевите, така што нема да мора да се грижите за вашата перница што се лизга надвор од неговиот случај. Лесен за инсталирање и замена. Достапна големина : 20 "x48 "/ 51x122cm; 20 "x54 "/ 51x140cm. Комбинацијата на софистициран дизајн и мекост ви овозможува удобно да спиете. Тесните зашиени шевови и крцкањето додаваат издржливост и чувство на рафинирање, што може да избегне кинење во секојдневна употреба. Обвивките за перници се меки и мазни и во боја и многу лесни за одржување. Машински мие во ладна вода, валјак суво ниско, не бели. Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, вистинската боја на предметот може да биде малку поразлична од сликите. Забелешка : Имаме 2 вида амбалажа за случајна испорака, но тоа не влијае на квалитетот на производот, се надевам дека не донирате Умот. Единствени поговори полиестерска перница за каросерија со затворање на пливање црна пакет 20 "x54" вклучуваат : 1 x перница за тело (само случаи, не содржи перница.). Содржина на ткаенина : 100% полиестерски микрофибер. Украсени со 3 тесни линии на вез за класичен стил. Затворањето на ковертот ги затвора краевите, така што нема да мора да се грижите за вашата перница што се лизга надвор од неговиот случај. Мека и мазна и боја, и се многу лесни за одржување. Машината што се мие со слични бои, нежен циклус, не се бели, валјак суво ниско, топло железо по потреба. Земја на потекло : Увезен.

R

Им се допаѓа и на купувачите