.

.

Меки перници за микрофибер, пар

Меки перници за микрофибер, пар

DEN 95.84
Износ

Дали сакате да имате звук сон? Потоа, пробајте ги овие меки перници за микрофибер. Направено од фино ткаена ткаенина од микрофибер, мекоста на овие перници ќе ви помогне да се одморите со лесен и брз во сон. Willе ја сакате мазноста и удобноста во моментот кога ќе ги пробате. Меки перници за микрофибер, 1 пар : Големина : Кинг 20 "x 40" и кралица (стандард) 20 "x 30". Пакет : пар. Бои : небо сина и задебеница. Ткаенина : 100 проценти полиестер микрофибер. Грижа : Машинско миење топло, суво суво.

R

Им се допаѓа и на купувачите