.

.

Canopy thread брои перници за ленти од дамаск, секоја од нив

Canopy thread брои перници за ленти од дамаск, секоја од нив

DEN 1.33
Износ

Спијте во луксуз со подобри домови и градини 400-нишки Пребројувајте ги перници за ленти од дамаск. Овие удобни перници се направени од 100 проценти памук. Тие се машини што се перат за лесна нега. 100 проценти Cottoncare : Машинско миење топло, без белило; Tumble Dryapaplable во најразлични бои.

R

Им се допаѓа и на купувачите