.

.

Утрински гламур tc сатен -единечен стандарден перница виолетова

Утрински гламур tc сатен -единечен стандарден перница виолетова

DEN 1.33
Износ

Замислете да спиете на брчки, намалувајќи ја перницата, која има корист од вашата коса и кожа секоја вечер - помагајќи да ја задржите кожата мека и без акни и коса скроти и без фриз. Утринските перници за гламур обезбедуваат помазна површина за вашите жици на косата, што ги намалува затегнувањето, кршењето, заплеткањето и прицврстувањето. Памучни перници цицаат влага од вашата кожа (превод : тој крем за лице од 90,00 американски долари што го ставате во текот на ноќта е хидрирајќи ја перницата, а не на лицето.) Сатенските перници се не-апсорбитни, помагајќи им на вашата кожа да одржи максимална влага. Тие исто така помагаат да се спречат брчките, дозволувајќи ви да се разбудите со мазна, чиста кожа секое утро. Размачкувањето со џеб за престој, исто така, гарантира дека овие сатенски перници ќе останат на место додека се одморите, осигурувајќи се дека ќе ги добиете целосните придобивки од спиењето на сатен. 1 сатенска перница. Останете џебни размавта за да ја задржите перницата на место додека спиете. 100% сатенски полиестер. Одговара на стандардна перница.

R

Им се допаѓа и на купувачите