.

.

Единствени поволни перници за перници 2-парчиња египетска памучна перница Покријте розова кралица

Единствени поволни перници за перници 2-парчиња египетска памучна перница Покријте розова кралица

DEN 3.00
Износ

Направено од 100% египетска памучна ткаенина, ткаењето на броењето од 250 конец, уникатните поволни перници нуди не само мека и удобна текстура, туку е исто така одлична за вашите перници. Ткаени ткаенини со висока густина, дизајн на затворање на патент. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, паѓајте суво на тивок и не бели. Бидејќи памучниот материјал може да се брчки доколку се користи за суво, препорачуваме да го извадите од фен пред процесот на сушење да заврши или да се спушти сушење на ниско ниво. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред купувањето и оставете мали разлики во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поволни перничиња перници со 2 парчиња египетска памучна перница за покривање на ткаенина содржина : 100% памук. Земја на потекло : Увезен. Стандард : 20 "x 26"/51cm x 66cm ;. Кралица : 20 "x 30"/51cm x 76cm ;. Кинг : 20 "x 36"/51cm x 91cm. Скриен тип на затворање на патент. 250 броење на нишки. Машина за перење. Вклучува само сет од 2 перници, перницата не вклучува.

R

Им се допаѓа и на купувачите