.

.

Уникатни поволни цени за затворање на патент за затворање микрофибер перници светло сив крал

Уникатни поволни цени за затворање на патент за затворање микрофибер перници светло сив крал

DEN 3.33
Износ

Четканите перници се изработени од 110 GSM микрофибер полиестерска ткаенина, украсена со рабови на ролни раб од четири страни, и изгледаат елегантно и романтично. Издржливост и рафинирање, мекост и удобност. Овие едноставни и меки перници можат да ги покриваат и зачуваат перниците да бидат валкани и исто така можат да ја декорираат вашата спална соба. Достапна големина : Стандард : 20 "x26 "/ 51x66cm; Кралица : 20 "x30 "/ 51x76cm; Кинг : 20 "x36 "/ 51x91cm. Комбинацијата на софистициран дизајн и мекост ви овозможува удобно да спиете. Перниците се меки и мазни и во боја и многу лесни за одржување. Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, вистинската боја на предметот може да биде малку различна од сликите. Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени 2 парчиња Затворање на патент за затворање на микрофибер, пакет за перници за микрофибер, вклучува : 2 x четкани перници (само случаи, не содржи перница.). Материјал : 110 GSM микрофибер полиестер. Земја на потекло : Увезен. Тесните зашиени шевови и крцкањето додаваат издржливост и чувство на рафинирање, што може да избегне кинење во секојдневна употреба. Сокриениот патент нема да ја загрози убавината на перницата додека ги штити вашите перници. Мека и мазна и боја, и се многу лесни за одржување. Машината што се мие, нежен циклус, не бели, валјак суво ниско, топло железо по потреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите