.

.

Единствени поволни цени за перници за поволни цени за микрофибер правоаголни перници портокалова крал

Единствени поволни цени за перници за поволни цени за микрофибер правоаголни перници портокалова крал

DEN 2.00
Износ

Направено од микрофибер ткаенина, уникатните перници за поволни цени нудат не само мека и удобна текстура, туку се и одлични за вашите перници. Висока густина ткаени микрофибер ткаенина, дизајн на затворање на пликови. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Современата цврста боја одговара на секој стил на просторијата. Машинско миење во ладна вода, немојте да се сувате и не бели. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред набавката и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поволни перничиња покриваат со 2-пакувања микрофибер правоаголни перници на ткаенина Содржина : 100% полиестер. Земја на потекло : Увезен. Достапна големина : Стандард (20 "x26"), кралица (20 "x30"), крал (20 "x36") патување (14 "x20"). Затворање на пликови. Цврста боја. Удобно четкано микрофибер ткаенина ви го даваат мекиот допир. Вклучува само 2 парчиња перници, перницата не е вклучена.

R

Им се допаѓа и на купувачите