.

.

Единствени поволни цени Цврст принт Минимализам што може да се перат перници, перница за тело, сина, 2 парчиња

Единствени поволни цени Цврст принт Минимализам што може да се перат перници, перница за тело, сина, 2 парчиња

DEN 1.67
Износ

Уникатните случаи на перници за каросерија за поволни цени не нудат само мека и удобна текстура, туку и одлична заштита за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на патенти. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, не милувајте суво, не бели. Ве молиме, користете благ детергент. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред да ја набавите и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. 110 GSM дише 1800 серии микрофибер ткаенина со плетена со голема густина. Достапна големина : 51 x 122 cm/20 x 48 inch51 x 140 cm/20 x 54 inch51 x 152 cm/20 x 60 inch51 x 183 cm/20 x 72 инч. Тип на затворање на патент. Микрофибер ткаенина од удобност ви го дава мекиот допир. Вклучува само 2 парчиња покривка на перница за тело, перницата не е вклучена.

R

Им се допаѓа и на купувачите