.

.

Уникатни поволни цени свилени сатенски перници, виолетова, крал 21 x37

Уникатни поволни цени свилени сатенски перници, виолетова, крал 21 x37

DEN 1.00
Износ

Направено од сатенска ткаенина, уникатни поволни перничиња нуди не само мека и удобна текстура, туку и одлична заштита за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на патенти. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, не милувајте суво, не бели. Ве молиме, користете благ детергент. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред набавката и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поволни цени 2 пакуваат свилени сатенски перници со патент направен од сатенска свилена ткаенина. Големина на Тодл : 14 "x 20". Стандардна големина : 21 "x 27". Големина на кралицата : 21 "x 31". Големина на кралот : 21 "x 37". Затворање на патент. Вклучува само 2 пакувани свилени сатенски перници, перницата не е вклучена.

R

Им се допаѓа и на купувачите