.

.

Veratex, Inc. Supreme Sateen 500-Thread Count Solid Pemlowcases, 2pk

Veratex, Inc. Supreme Sateen 500-Thread Count Solid Pemlowcases, 2pk

DEN 2.33
Износ

Veratex, Inc. Supreme Sateen 500-Thread Count Solid Pemlowcases, 2pk : Стандардна големина : 20 "x 30 " Големина на кралот : 20 "x 40 " 100 проценти египетски памукмахин што може да се опушти во удобност со овие луксузни, 100 проценти Египтски Памук Sateen Pemlowcases by Veratex. Оваа прекрасна колекција Supreme Sateen е достапна во броењето од 500 нишки.

R

Им се допаѓа и на купувачите