.

.

Подобри домови и градини за броење на нишки, брои, брои

Подобри домови и градини за броење на нишки, брои, брои

DEN 719.84
Износ

Завиткајте се и пријатни се со овие подобри домови и градини без брчки од 300 нишки за броење на памук сатеен лист. Новиот процес познат како влажно вкрстено поврзување на MXL им овозможува на овие 100 проценти памучни листови со памук да излезат од фен да изгледаат мазно и да се чувствуваат супер меко. Тоа е највисоко ниво на лесна нега што можете да го купите. Лекувањето на ткаенината на сетот на листот на ниво на влакна произведува чаршафи што се спротивставуваат на миењето на брчките по миењето. Sleepе спиете добро на овој елегантен сет на листови, ноќ по ноќ. Подобри домови и Gardenswrink без sateen Pillow Case : мазна, свиленкаста 100% памук сатејлен детали за полите : 20 "x 32"; Кинг : 20 "x 40" машина за миење.

R

Им се допаѓа и на купувачите