.

.

Уникатни договори за софа класичен цврст квадрат декоративно фрлање перница, 18 18

Уникатни договори за софа класичен цврст квадрат декоративно фрлање перница, 18 18

DEN 0.67
Износ

Изработена од 100% висококвалитетна ткаенина со кадифено руно, оваа уникатна покривка за декоративно фрлање перници има жолта боја, форма на квадрат, цврста шема. Висококвалитетна нишка за шиење и невидлив дизајн за затворање на патент, кој ви овозможува лесно да го одвоите и да го измиете капакот. Мека и удобна, перници за фрлање перници не само што ја украсуваат вашата соба за да додадете допир на текстура, туку и промовираат стилска атмосфера. Совршени декоративни капаци за перница и софа за вашата дневна соба, спална соба, игротека, канцеларија, домашна куќа, кафуле, автомобили, итн. Ве молиме, проверете дали перниците одговараат на вашата перница пред да купите и да дозволите мала разлика во бојата, поради варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленост на светло во студиото. Бришејќи со влажна крпа или машина миење со топла вода на нежно, користете неутрално и суво природно. Не бели, не милувајте суво, не железо. Единствени поволни цени со кадифена декоративна мекост за фрлање перница 18 "x 18" 100% ткаенина со кадифено руно со високо ниво, која е деликатна, нежна, дише. Големина : 18 x “(45 x 45cm). Не вклучува инсерти за перници. Скриен патент и лесен за вметнување. Машината што се пее, не бели, не се сува суво, не железо. Земја на потекло : увезена.

R

Им се допаѓа и на купувачите