.

.

Уникатни поволни цени мама свилени перници поставени за коса сребрена сива кралица

Уникатни поволни цени мама свилени перници поставени за коса сребрена сива кралица

DEN 3.00
Износ

Ултра-меки и мазни, уникатни договори со свилени перници од свила се изработени од 100% природна свила од црница од двете страни, се карактеризираат со 22 мајки, дизајн на затворање на пликови. Обвивките за свилени перници се пријателски за кожата и се чувствуваат кул во лето и топло во зима. Свилените перници ги намалуваат ознаките за спиење и брчките, исто така, ги штитат сите типови на коса од триење, кршење, фриз и глава за кревет. Упатства за перење : Времето на впивање треба да биде помалку од 3 минути, нежно миење на рацете во ладна вода или суво чисто. Измијте одделно од други предмети за да избегнете мешање во боја. Не бели, не се ракувај; Воздухот сув, пеглајте ја задната страна само со ниска температура. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред да ја набавите и оставете мали разлики во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. 25 Мама природни свилени перници. Достапна големина/одговара на големината на перницата : . Стандард - 20x26 инчи / 51x66cm. Кралица - 20x30 инчи / 51x76cm. Кинг - 20x36 инчи / 51x91cm. Затворање на патент. Вклучува само 2 парчиња перници, перница не е вклучена.

R

Им се допаѓа и на купувачите