.

.

Единствени поволни цени со 2 парчиња микрофибер перници за тело, 20 54

Единствени поволни цени со 2 парчиња микрофибер перници за тело, 20 54

DEN 1.33
Износ

Направено од 100% 110 GSM 1800 серии микрофибер ткаенина, единствените случаи на перници за каросерија за поволни цени нудат не само мека и удобна текстура, туку и одлична за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на патенти. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, не милувајте суво, не бели. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред да ја набавите и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Уникатни поговори со микрофибер со 2 парчиња микрофибер, перници за тело, 20 "x 54", бургунд материјал : 110 GSM дише 1800 серии Микрофибер ткаенина. Достапна големина : 20 "x48"; 51x140cm/20 "x54"; 51x152cm/20 "x60"; 51x183cm/20 "x72". Тип на затворање на патент. Микрофибер ткаенина од удобност ви го дава мекиот допир. Вклучува само 2 парчиња покривка од перница на телото, перницата не е вклучена. Земја на потекло : Увезен. Содржина на ткаенина : 100% полиестер.

R

Им се допаѓа и на купувачите