.

.

Единствени поволни цени за перници за перници на поволни центри, свилен сатен патент, сет на црна боја 21 31

Единствени поволни цени за перници за перници на поволни центри, свилен сатен патент, сет на црна боја 21 31

DEN 0.33
Износ

Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Изработени од сатенска ткаенина, уникатните перници за поволни цени нудат не само мека и удобна текстура, туку се и одлични за вашите перници. Ткаени ткаенини со висока густина, дизајн на затворање на патент. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, немојте да се сувате и не бели. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред набавката и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поволни цени за перници за перници за поволни центри се поставени перници за сатен патент од 2 содржина на ткаенина : 100% полиестер. Земја на потекло : Увезен. Големина на Тодл : 14 "x 20". Стандардна големина : 21 "x 27". Големина на кралицата : 21 "x 31". Големина на кралот : 21 "x 37". Затворање на патент. Машинска миење за лесна нега. Вклучува само 2 пакувања со свилени сатенски перници, перницата не е вклучена.

R

Им се допаѓа и на купувачите