.

.

Ултрасофт серија Микрофибер извезена цврста боја во спална соба за перници, 2-пакет

Ултрасофт серија Микрофибер извезена цврста боја во спална соба за перници, 2-пакет

DEN 3.33
Износ

Луксузот е сè во деталите. Можете да ја реновирате и редекорирате целата своја спална соба, но ако ја ставите главата надолу за да се одморите на гребена, инфериорна кутија за перници, вашите напори ќе бидат изгубени. Можеби започнете со овие случаи со везени перници со ултрасофт и работете на поголеми проекти. На тој начин можете да доживеете мирен сон од првиот ден. Ултрасофт 1500 серија микрофибер извезена цврста боја во спална соба за перници, 2-пакет : сет вклучува 2 случаи на перница. Ткаат : обична. Модел : Triple Marrow везена бод. Материјали : 100 проценти полиестер микрофибер. Инструкции за нега : Машинска миење. Стандард : 20 "W x 30" L. King : 20 "W x 36" L.

R

Им се допаѓа и на купувачите