.

.

Уникатни поволни цени за затворање на пликови со сатен руфли сет на злато 20 x30

Уникатни поволни цени за затворање на пликови со сатен руфли сет на злато 20 x30

DEN 1.67
Износ

Перницата со сатенски рафли е направена од 100% полиестер (сатенска ткаенина), мека и удобна и обезбедува луксузен и свилен допир. Меките и мазни сатенски перници помагаат да заспиете брзо и да уживате во мирно спиење секоја вечер. Оваа перница за пилиња ги шами сите четири страни завршија со работ на прирабницата, изгледа елегантно и романтично и додава ретро чувство на вашата постелнина. Сатен перница Шам Помогнете да се избегне затегнување на косата и фриз, косата не се крши лесно. Во меѓувреме, дишената сатенска ткаенина го намалува вашето триење на лицето помеѓу перници, на долг рок, мазен слајд ќе ја задржи кожата мека и нежна. Затворање на пликот за да се покрие и одржувате перница чиста и на место. Ниту еден патент не ве okingирка во лицето додека спиете. (Совет : Големината на изборот не вклучува дополнителни 7 см/2,7-инчен полите околу перницата.) Едноставни цврсти бои можат да се совпаднат со целиот ваш мебел, да ја украсат вашата соба совршено и да создадат луксузен стил. Sute Set е машината што може да се пее што може да ви заштеди повеќе време. Препорачано миење во ладна вода со слични бои. Сушење на ролери на тивок оган или сушење на воздухот. Не белиот. Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени за затворање на пликови за затворање на пликови од сатен, сет од 2 злато 20 "x30" содржина на ткаенина : 100% полиестер (сатенска ткаенина). Земја на потекло : Увезен. Содржина на пакетот : 2 x сатенски рафли перници (перници не се вклучени.). Мека како свила, мазна и мека текстура, но сепак повеќе дише и удобно. Сите четири страни се завршени со работ на прирабницата, изгледаат елегантно и романтично и додајте ретро чувство на постелнината. Оваа мека перница срам може да ги покрие перниците од валкани и исто така може да ја координира вашата спална соба. Измијте со слични бои во ладна вода. Сушење на ролери на тивок оган или сушење на воздухот. Не бели.

R

Им се допаѓа и на купувачите