.

.

Единствени поволни цени 2-парчиња сатенски разгалени перници на работ, евро, бургундски

Единствени поволни цени 2-парчиња сатенски разгалени перници на работ, евро, бургундски

DEN 175.84
Износ

Направено од сатенска ткаенина, уникатните перници за поволни цени нудат не само мека и удобна текстура, туку и одлична за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на пликови. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Рачно миење нежно во студ, немојте да се сувате, не бели. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат вашата големина на перницата пред купувањето и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студијата. Бургундија направена од 100% полиестерска сатенска ткаенина. Будоар - 12x16inch + 3inch hem / 31x41cm + 7,5см. Стандард - 20x26inch + 3inch hem / 51x66cm + 7,5см. Кралица - 20x30inch + 3inch hem / 51x76cm + 7,5 см. Кинг - 20x36inch + 3inch hem / 51x92cm + 7,5см. Европски - 26 x 26inch + 3inch hem / 66 x 66cm + 7,5см. Цврста боја, затворање на пликот. Вклучува само 2 парчиња перници, перница не е вклучена. Земја на потекло : Увезен.

R

Им се допаѓа и на купувачите