.

.

Единствени договори за памучна нишка броење египетско тело со големина на перници за перници за перници на перници покрива портокалово парче

Единствени договори за памучна нишка броење египетско тело со големина на перници за перници за перници на перници покрива портокалово

DEN 343.84
Износ

Изработено од египетска памучна ткаенина, ткаењето на броењето од 300 конец, уникатни поволни перничиња нуди мека и удобна текстура и голема заштита за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на пликови. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, паѓајте суво на тивок, не бели. Бидејќи памучниот материјал може да се брчки ако се користи за да се сува суво, препорачуваме да го извадите од фен пред процесот на сушење да заврши или да се сува суво. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред да ја набавите и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поволни цени цврсти ткаени перници од 300tc, перница за тело, портокалова : 100% египетски памук. 300 броење на нишки. Двојно четкано. Затворање на пликови. Цврста боја. Вклучува куќиште за перница од 1 парче или 2 парчиња (стандардна, кралица, големина на кралот) само перници. Перница не е вклучена. Машинско миење ладно, суво суво на ниско ниво.

R

Им се допаѓа и на купувачите