.

.

Единствени поволни цени микрофибер цврсти перници со долги каросерии, сребро 20 72

Единствени поволни цени микрофибер цврсти перници со долги каросерии, сребро 20 72

DEN 215.84
Износ

Направено од 1800 серии микрофибер ткаенина, уникатните случаи на перници за каросерија за поволни цени нудат не само мека и удобна текстура, туку се и одлични за вашите перници. Перновите на телото имаат ткаени ткаени ткаенини со висока густина и дизајн на затворање на пликови. Овие перници на телото се мазни со добра дишеност. Современиот цврст принт одговара на кој било стил на соба. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, немојте да се сувате и не бели. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред набавката и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени договори за микрофибер цврсти перници со долги каросерии, содржина на ткаенина од 2 пакувања : 100% полиестер. Земја на потекло : Увезен. Достапна големина : 20 "x48", 20 "x54", 20 "x60", 20 "x72". Дизајн на затворање на пликови. Цврста боја. Вклучува само перници со каросерија со 2 пакувања, перницата не е вклучена.

R

Им се допаѓа и на купувачите