.

.

Уникатни поволни цени за затворање на патент за дишење на патент за здолништа Вистерија кралица

Уникатни поволни цени за затворање на патент за дишење на патент за здолништа Вистерија кралица

DEN 0.33
Износ

Нашата перница е направена од 55% полиестер и 45% вискоза (изведена од бамбус), што го прави дише, свилен, мек и без брчки без оглед на тоа колку пати се миеле. Единствените поволни перничиња се ткаени за да се зголеми дишењето. Вискозата (добиена од бамбус) е термичко регулирање, што ја балансира вашата топлина на телото додека спиете, што ја прави вашата перница дише. Во ткаенината има мали празнини што брзо испаруваат пот, тие се совршени перници за да се победат ноќните пот. Спијте во нашата свиленкаста мека препуштена перница, што е дури и помек од памукот. Оваа капа на перница ви помага да воспоставите звук сон цела ноќ. Достапна големина : Стандардна големина : 20 "x26 "/ 51x66cm (w*l) Големина на кралицата : 20 "x30 "/ 51x76cm (w*l) Големина на кралот : Големина на кралот : Големина на кралот : Големина на кралот : 20 "x36 "/ 51x91cm (w*l) Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Пакетот вклучува : 2 x перници (не содржи перница). Материјал : 55% полиестер и 45% вискоза (изведена од бамбус). Земја на потекло : Увезен. Отворен патент на капакот на перницата не само што го олеснува ставањето или извадувањето на вметнувањето на перницата. Што е дури и помеко и поладно од памукот, ви носи поголема удобност и здраво искуство за спиење. Перниците се ткаени за да се зголеми дишењето. Има мали празнини во ткаенината што брзо испарува пот.

R

Им се допаѓа и на купувачите