.

.

Уникатни поволни цени природна свилена перница бела кралица

Уникатни поволни цени природна свилена перница бела кралица

DEN 2799.84
Износ

Меки и мазни, уникатните поговори со свилени перници се направени од 100% свила од обете страни, има 19 мами, скриен дизајн на затворање на патент. Свилената перница ги покрива се чувствува кул во лето и топло во зима. Свилените перници ги намалуваат ознаките за спиење и брчките. Упатства за перење : Времето на впивање треба да биде помалку од 3 минути, нежно миење на рацете во ладна вода или суво чисто. Измијте одделно од други предмети за да избегнете мешање во боја. Не бели, не се ракувај; Воздухот сув, пеглајте ја задната страна само со ниска температура. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред да ја набавите и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поволни цени 1 парче 100% природна свилена перница и двете страни 19 мама црница свила. Достапна големина/одговара на големината на перницата : . Патување : 14 "x 20"/36cm x 51cm. Стандард : 20 "x 26"/51cm x 66cm. Кралица : 20 "x 30"/51cm x 76cm. Кинг : 20 "x 36"/51cm x 91cm. Скриено затворање на патент. Вклучува само 1 парче перница, перницата не е вклучена.

R

Им се допаѓа и на купувачите