.

.

Уникатни поволни цени луксузна свиленкаста сатенска перница кутија розова 20 72

Уникатни поволни цени луксузна свиленкаста сатенска перница кутија розова 20 72

DEN 205.60
Износ

Направено од сатенска ткаенина, уникатната обвивка за перници на телото на поволни цени нуди не само мека и удобна текстура, туку е исто така одлична за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на пликови. Овие перници на телото се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Рачно миење нежно во ладна вода, немојте да се сувате и не бели. Без разлика дали сте во кревет или на каучот, тоа е совршено за грицкање. Измијте со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред купувањето и оставете мали разлики во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поволни цени луксузна свиленкаста сатенска перница кутија розова 20 "x 72" изработена од 100% полиестерска сатенска свилена ткаенина. Земја на потекло : Увезен. Достапна големина : 20 "x 48", 20 "x 54", 20 "x 60", 20 "x 72". Затворање на пликови. Цврста боја. Вклучува само 1 парчиња перници за тело, перница не вклучува.

R

Им се допаѓа и на купувачите