.

.

Уникатни поволни цени цврсти микрофибер перници за бургундско патување

Уникатни поволни цени цврсти микрофибер перници за бургундско патување

DEN 1.33
Износ

Направено од 100% 110 GSM 1800 серија микрофибер ткаенина, Единствените случаи на перници за поволни цени нудат не само мека и удобна текстура, туку и одлична за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на пликови. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, не милувајте суво, не бели. Ве молиме, користете благ детергент. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат вашата големина на перницата пред купувањето и да дозволите мала разлика во бојата, како резултат на мониторинките на резолуцијата и осветленоста на светлината во студиото. Упатство за потекло : Увоз на фабрики Содржина : 100% Полиестер уникатни поволни цени со 4-пакети цврсти микрофибер перници бургундски патничко патување (14 "X20") Материјал : 110 GSM Дишечки од 1800 серии Микрофибер ткаенина. Достапна големина : Патување - 14 "x 20" Стандард - 20 "x 26" кралица - 20 "x 30" крал - 20 "x 36". Тип на затворање на пликот. Микрофибер ткаенина од удобност ви го дава мекиот допир. Вклучува само 4 парчиња капаци на перници, перницата не е вклучена. Земја на потекло : Увезена содржина на ткаенина : 100% полиестер.

R

Им се допаѓа и на купувачите