.

.

Уникатни поволни цени цврсти перници за микрофибер, стандард, портокал

Уникатни поволни цени цврсти перници за микрофибер, стандард, портокал

DEN 143.84
Износ

Направено од 100% 110 GSM 1800 серија микрофибер ткаенина, Единствените случаи на перници за поволни цени нудат не само мека и удобна текстура, туку и одлична за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на пликови. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, не милувајте суво, не бели. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред да ја набавите и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поволни цени со цврсти перници со цврсти микрофибер, стандард, портокал материјал : 110 GSM дише од 1800 серии Микрофибер ткаенина. Достапна големина : Патување - 14 "x 20" Стандард - 20 "x 26" кралица - 20 "x 30" крал - 20 "x 36". Тип на затворање на пликот. Микрофибер ткаенина од удобност ви го дава мекиот допир. Вклучува само 2 парчиња капаци на перници, перницата не е вклучена. Земја на потекло : Увезен. Содржина на ткаенина : 100% полиестер.

R

Им се допаѓа и на купувачите