.

.

Единствени поволни цени памучни куќи за перници за тело со капаци со патент морнарица сина 20 54

Единствени поволни цени памучни куќи за перници за тело со капаци со патент морнарица сина 20 54

DEN 3.00
Износ

Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Изработено египетска памучна ткаенина, ткаење од 300 конец за броење, уникатни поволни перници за тело, нудат не само мека и удобна текстура, туку и одлична покривка за вашите перници. Ткаени ткаенини со висока густина, скриен дизајн за затворање на патент. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, паѓајте суво на тивок и не бели. Бидејќи памучниот материјал може да се брчки доколку се користи за суво, препорачуваме да го извадите од фен пред процесот на сушење да заврши или да се спушти сушење на ниско ниво. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред набавката и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поволни цени 3 пакувања 100% памучни куќи за перници за тело со патент 100% памук. Земја на потекло : Увезен. 300 броење на нишки. Затворање на пликови. Цврста боја. Вклучува само 3 парчиња перници за тело. Перницата не вклучува. Машинско миење ладно, суво суво на ниско ниво.

R

Им се допаѓа и на купувачите