.

.

Единствени поволни цени мека кадифен куќиште со долга каросерија со патент сина 20 54

Единствени поволни цени мека кадифен куќиште со долга каросерија со патент сина 20 54

DEN 319.84
Износ

Направено од 100% полиестер за микрофибер, оваа нејасна меки перници му помага на вашата лумбална перница. Оваа украсна перница за каросерија има долга, тесна конструкција која нуди удобна поддршка за читање, гледање телевизија или фаќање на моќност. Без разлика дали го ставате на вашиот тросед за сесија за гледање на лошо гледање или во просторијата за гости за дополнителна цртичка на стил, оваа мека покривка за фрлање перници ќе додаде луксузен шарм и здружение што сигурно ќе ги сакате. Плус, затворањето на патентите помага да се обезбеди вклопување во прилог додека се осигурате дека капакот е лесно да се отстрани за удобно чистење. Машинско миење нежно во ладна вода или суво чисто. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред да ја набавите и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени договори за крзно од крзно тело со перница со патент направен од 100% полиестер за микрофибер. Достапна големина : 20 "x 48", 20 "x 54", 20 "x 60". Различни дизајни на ткаенини од две страни. Долга коса бушаво крзно крзно на предната и мека кадифе на задниот дел. Отстранлив капак со затворање на патент. Вклучува капа на перница од 1 парчиња, вметнување на перници не е вклучено. Земја на потекло : Увезен.

R

Им се допаѓа и на купувачите