.

.

Подобри домови и градини, броење на нишки од розово вино од сатеен перници, кралица, 2

Подобри домови и градини, броење на нишки од розово вино од сатеен перници, кралица, 2

DEN 2.33
Износ

Спијте удобно со подобар дом и градини 300 навој брои памучни перници. Овие поставувања на перници со големина/кралица со големина на кралицата се ткаени од третиран памук што дава чувство како сатен, кое дава удобност цела ноќ. Изградбата на памучна ткаенина е третирана за да се спротивстави на миењето на брчките по миењето. Продадени во комплети од два, овие перници за розово вино се совршено со координирање на подобар дом и градини 300 навојни броеви на памучни плочи на памук сатеен и се достапни во низа бои, обрасци и големини. Со исклучителна мекост и одржување на лесна грижа, нашите подобри домови и градини 300 конец за броење на памук Sateen Pemlowbase се совршено завршен допир за секоја спална соба. Подобри домови и градини 300 броење на конец 100% памук Sateen отпорен на брчки, сет, стандард/кралица, розово вино : сет на најсолништа за постелнини со обложување од 300 нишки. Комплетот вклучува 2 перници. Смешно, сатенско чувство. Конструкцијата отпорна на брчки нуди непречен изглед веднаш од фен. Чистиот памучен материјал ве одржува ладно и удобно цела ноќ. Достапно во низа светли бои и шармантни обрасци. Направено од 100% памук Sateen. Стандард/Димензии на кралицата : 32 "x 20". Димензии на кралот : 40 "x 20". Нега на перници : Машинско миење топол, нежен циклус. Tumble Dry Ship. Поставување топло железо. Не бели.

R

Им се допаѓа и на купувачите