.

.

Објавување на микрофибер цврста покривка за перници за патувања, секоја, 15 20

Објавување на микрофибер цврста покривка за перници за патувања, секоја, 15 20

DEN 2.00
Износ

Чувајте ја вашата перница за патувања чиста и патувајте во стил со капакот на перницата за перници за микрофибер. Достапно во најразлични печатени дизајни и цврсти бои, добијте го оној што најдобро ви одговара! Оваа покривка од перница од 15 инчи од 20 инчи има крај на патент, така што вашата перница за патувања може да се вклопи во неа, без ризик да се лизне за време на патувањата, оставајќи да ве загрижи за време на вашиот одмор. Направено со микрофибер материјал, ова капакот на перницата за патувања со микрофибер е мек на допир и машината што се мие за лесна нега. Понесете го на патувања со автомобили, летови или возења со воз, тоа е мора да има додаток за патувања. Главни микрофибер цврста покривка за перници за патувања : Вклучува 1 покривка за перници за патувања. Големина/димензија : . Цврст 100% поли 85 GSM цврст микрофибер. Патент на едниот крај за лесна употреба. Машинска миење за лесна нега. Помага да ја одржувате вашата перница за патувања чиста додека патувате. Префект додаток за следното патување.

R

Им се допаѓа и на купувачите