.

.

Уникатни поволни цени за мама свилен перници затворање на пликови сив стандард

Уникатни поволни цени за мама свилен перници затворање на пликови сив стандард

DEN 0.33
Износ

Наменето да го внесе луксузот на салонот во вашиот дом, 100% чиста свилена перница е олицетворение на без напор убавина. Случаите со перници ги комбинираат дишењето и мазноста на свилата и сложените завршни површини, кои можат да летаат над вашата коса и да го намалат кршењето на убави кадрици или права коса. Исто така, ја задржува влагата за да и помогне на вашата кожа да остане мазна и здрава, со што ќе се намали појавата на брчки и фини линии на лицето и вратот! Занесејте се во уникатни поволни цени на двете страни 19mome свилени перници, нека спиете на леснотија секоја вечер и да се разбудите со мир. Единствени поволни цени 19 пакет за затворање на пликови од свила од свила од свила вклучуваат : 1 x свилена перница (само случаи, не содржи перница.). Материјал : 100% свила од црница. Помогнете да се грижите за вашата кожа, влажната и косата останува сјајна, како корисна за вашиот ум за мирен сон. Уредни шевови и дизајн на затворање на пликови, совршено држете го вашиот перница. Комбинацијата на софистициран дизајн и мекост ви овозможува удобно да спиете.

R

Им се допаѓа и на купувачите