.

.

Единствени поволни цени за затворање на меки плик за затворање на телото, сребрена сива боја 20 x54

Единствени поволни цени за затворање на меки плик за затворање на телото, сребрена сива боја 20 x54

DEN 1.33
Износ

Перницата со сатенско тело е направена од 100% полиестер (сатенска ткаенина), мека и удобна и обезбедува луксузен и свилен допир. Меките и мазни сатенски перници помагаат да заспиете брзо и да уживате во мирно спиење секоја вечер. Сатен перница Шам Помогнете да се избегне затегнување на косата и фриз, косата не се крши лесно. Во меѓувреме, дишената сатенска ткаенина го намалува вашето триење на лицето помеѓу капаците на перници, на долг рок, мазен слајд ќе ја задржи кожата мека и нежна. Затворање на пликот за да се покрие и одржувате перница чиста и на место. Ниту еден патент не ве okingирка во лицето додека спиете. Едноставни цврсти бои можат да се совпаднат со целиот ваш мебел, совршено ја украсуваат вашата соба и да создадат луксузен стил. Sute Set е машината што може да се пее што може да ви заштеди повеќе време. Препорачано миење во ладна вода со слични бои. Сушење на ролери на тивок оган или сушење на воздухот. Не белиот. Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени 1 компјутер со затворање на пликови со сатен плик, перници за тело, сребрена сива боја 20 "x54" содржина на ткаенина : 100% полиестер (сатенска ткаенина). Земја на потекло : Увезен. Содржина на пакетот : 1 x сатенски каросерија перница (перници не се вклучени.). Мека како свила, мазна и мека текстура, но сепак повеќе дише и удобно. Полиестер сатен со карактеристичен сјаен изглед ја украсува вашата соба, создавајќи луксузен стил. Оваа мека перница срам може да ги покрие перниците од валкани и исто така може да ја координира вашата спална соба. Измијте со слични бои во ладна вода. Сушење на ролери на тивок оган или сушење на воздухот. Не бели.

R

Им се допаѓа и на купувачите