.

.

Најдобро фитинг женски памучен хипстер, пакувања

Најдобро фитинг женски памучен хипстер, пакувања

DEN 0.33
Износ

Најдобриот фитинг Panty 6 Pack Hipster беше дизајниран со удобност во умот. Овие гаќички содржат 90 % памук и 10 % спандекс што ги прави дишење, флексибилни и супер меки за да ви обезбедат крајна удобност. Ткаенината покриена со половината и финишот на ногата на ланецот помагаат да се елиминира врзувањето и ви овозможува да се движите слободно и удобно во текот на целиот ден, додека одржувате непречен изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина S. 6-пакет вклучува : 6 пара гаќички хипстер. Целосно покривање на грбот. Опфатена лента за половината. Удобност без ознаки. 90% памук/10% спандекс. Машина за перење. Увезени. Хипстер гаќи со 6 пакувања за жени од најдобро фитинг гаќички.

R

Им се допаѓа и на купувачите