.

.

Овошје на разбојниот женски 6+ бонус разновиден гејпни гаќички со низок пораст

Овошје на разбојниот женски 6+ бонус разновиден гејпни гаќички со низок пораст

DEN 2.00
Износ

Започнете го вашиот ден светло-очи и памучно дно со овошје на разбој, новооткриени хипстери со низок пораст на Хедер! Ние ги обновуваме од дното нагоре. Сега ткаени со пофино предиво, тие се дополнително меки на допир за да ве натераат да се чувствувате најдобро цел ден. За дополнителна удобност, додадовме кадифен под-лента за половината што е гарантирано да биде миење без миење по миењето, и како и секогаш, нашиот плод на панелите за разбој е бесплатно и се прави со 100% памучен лагер за дополнителна мекост. Овие хипстери со низок пораст имаат умерен пораст и умерено покривање на седиштето. Од ткаенина до лента за половината, ние ги дизајниравме сите детали за да ви дадеме мекост и сигурност што ја сакате. Заликувајте се на овие класични задолжителни страни со нашиот удобен пакет за бонуси 6+3! Овошје на разбојните женски разновидни гаќички со хипстер со низок пораст, 6+3 бонус пакет : женска долна облека. Памучни мешавини од памук. Хедер. 6+3 бонус пакет. Хипстери со низок пораст. Мека, без рајска лента за половината. Ткаени со фино предиво за дополнителна мекост. 100% памучен лагер. Умерено покритие на седиштето. Означете бесплатно. Машинско миење. 50% памук, 50% полиестер. Овошје на разбојната ставка бр. 9dlrhh1.

R

Им се допаѓа и на купувачите