.

.

Женски хипстерски гаќички - изреки за празници

Женски хипстерски гаќички - изреки за празници

DEN 2.00
Износ

Овие гаќички го кажуваат сето тоа. . буквално! Плотината за празници за графички ниски хипстер е сигурен дека ќе ве одведе во дух со печатени празнични изреки на задниот дел. Овој стил на ниско ниво е дизајниран со материјал за истегнување на памук и широка еластична лента за половината за модерен и флексибилен вклоп. Чувствувајте се удобно и убаво, без оглед на тоа што го држи денот. Без граници за празници за празници на помлади, ниско ниво на образи, стил NB243 Содржина на ткаенина : 95% спандекс, 5% спандекс пижама кратко ниско ниво на низок пораст на облик мека, истегнување ткаенина удобна, широка еластична упатства за нега на половината : свртете ја облеката внатре. Машинско миење ладен нежен циклус со слични бои. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Линија суво. Ниско железо кога е потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите