.

.

Женски Кул Удобност Микрофибер Хипстер Гаќи-8+ Бонус Пакет

Женски Кул Удобност Микрофибер Хипстер Гаќи-8+ Бонус Пакет

DEN 0.33
Износ

Женски Кул Удобност Микрофибер Хипстер Гаќи-8+2 Бонус Пакет Ханес Кул Удобност Микрофибер Хипстери. 8 + 2 Бонус Пакет. Ултра Елегантен-без линии нога и појас. Се протега и се движи со вас за целодневна удобност. 100% памук лагер. Нема возење нагоре. Достапно во различни бои-боите и дезените може да варираат по пакување. Машина за перење. Стил MW41 AS.

R

Им се допаѓа и на купувачите