.

.

Microесика Симпсон Microенски микро-врзани хипстерски гаќички, 7-пакувања

Microесика Симпсон Microенски микро-врзани хипстерски гаќички, 7-пакувања

DEN 239.84
Износ

Мазниот свилен мек микрофибер во прекрасен асортиман на отпечатоци и цврсти материи го прави порибувањето на удобно покритие ветре. 7-пакувања на хипстер гаќички на essесика Симпсон има врзана нога која не се вози нагоре или навивам, така што сè изгледа елегантно под облеката без линии за гаќички. Материјал : тело : 90% најлон/10% спандекс; Лагер : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носење големина S. сет вклучува : 7 гаќички. Покриеност : Умерено. Затворање : Влече стајлинг. Карактеристики : Микрофибер ткаенина со врзана нога; Цврсти бои или печатење на сите. Essесика Симпсон 7 пакува хипстери за микрофибер за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите