.

.

Женска Долна Облека Гаќи Бикини Целосна Покриеност Памук Спанде Средно Многу

Женска Долна Облека Гаќи Бикини Целосна Покриеност Памук Спанде Средно Многу

DEN 1.33
Износ

12 Женски Гаќи За Долна Облека Гаќи Бикини Целосна Покриеност Памук Спандекс Средно Многу. ** Списокот е за 12 парчиња, боите и стиловите се испраќаат по случаен избор по достапност, извинете за непријатностите во овој момент не нудиме избор на боја.**. Останете удобни во ова високи обични бикини направени од квалитетен памук. Памукот што дише и се протега овозможува најголема удобност, додека дизајнот на целосната задна покривка и обложената шипка обезбедуваат посигурно вклопување. Содржина : 95% памук 5% спандекс. Марка : All Top Bargains. * 12 парчиња Бикини гаќи. ** Огласот е за 6 парчиња, боите и стиловите се испраќаат по случаен избор по достапност, извинете за непријатностите во овој момент не нудиме избор на боја.**. Достапни бои : Беж Бела, Сива, Црна. * Содржина : 95% памук 5% спандекс .

R

Им се допаѓа и на купувачите